Українська дилогія Михаїла Кауфмана

«Українська дилогія Михаїла Кауфмана» – унікальне видання Довженко-Центру, присвячене режисеру Михаїлу Кауфману та двом його ключовим фільмам «Навесні» та «Небувалий похід», шедеврам українського та світового кінематографу.

У книзі вперше робиться спроба детально поглянути на українську спадщину режисера, відокремити її від застарілих ідеологічних штампів та критично осмислити ключові теми, що проходять наскрізною лінією через роботи режисера – починаючи трансформаціями міського простору кінця 1920-х і закінчуючи передумовами Голодомору 1932–1933 років.

Більшість текстів, що увійшли до видання були віднайдені в архівах та заново повертаються до наукового обігу. Серед них студійні обговорення, текст поета Миколи Ушакова, нотатки та теорії самого Кауфмана. Крім того книжка містить ексклюзивні DVD з відреставрованими фільмами «Навесні» та «Небувалий похід».

Обидва фільми супроводжуються унікальними аудіо-доріжками – з музичним супроводом та коментарем істориків, які дають можливість по-новому поглянути на класику українського кіно та дізнатися, що насправді залишилося за кадром та поза фокусом.

Ціна: 300 грн

ЗАМОВИТИ КНИГУ