+  FOUND  +

П.К.П. (Пілсудський купив Петлюру)

І кінофабрику ВУФКУ (Одеса) 1926 р.
Драма
8ч., 3421 м

Режисер:
 Аксель Лундін, Георгій Стабовий
Сценарист:
 Георгій Стабовий, А. Ліфшиць
Оператор:
 Федір Веріго-Даровський, Маріус Гольдт, Йосип Гудима, Григорій Дробін
Художник:
 Соломон Зарицький, Сергій Худяков
У ролях:
 Матвій Ляров (Йосип Пілсудський, президент Польської республіки), С/Д?/.Шклярський  (Неклярський) (його ад’ютант), Микола Кучинський (Петлюра), Тютюнник (Юрій Тютюнник), Іван Капралов (поручик Ковалевський, організатор повстання), Наталія Ужвій (Галя Домбровська, польська шпигунка), Дмитро Ердман (Наконечний, член повстанського комітету), Теодор Брайнін (полковник Пулковський), Б.Зубрицький (Котовський), Юрій Чернишов (Ніссель, представник французського командування), Маттеа Буюклі (його ад’ютант), М. Виноградов (отаман Мордалевич), Василь Людвинський, Ірина Інсарова (селянські діти), А.Тимонтаєв (чекіст), А(О?).Сашин (бандит Бесарабенко), І.Сизов, М.Смоленський (петлюрівський генерал), Симонов (генерал Зелінський), Філімонов, Олександр Мальський, Нікітін (офіцери), Антон Клименко (солдат у лісі), Онисим Суслов (буфетник), Комарова, Валентина Демуцька (дами на рауті у Петлюри), Сизов, Калінін, К.Мілютін-Савич (селяне), Савельєв, Микола Надемський, Осташевський, Чуверов (члени повстанського комітету)

Початок 1920-х років. Симон Петлюра в Польщі домовляється з поляками про підтримку. Кіннота Григорія Котовського примушує Петлюру тікати до Польщі. Юрко Тютюнник, що приходить Петлюрі на зміну, намагається організувати контрреволюційні дії, захопити владу на Україні. Але цього не сталося: заколот своєчасно розкрито…

Існує багато варіацій уривків з Lorem Ipsum, але більшість з них зазнала певних змін на кшталт жартівливих вставок або змішування слів, які навіть не виглядають правдоподібно. Якщо ви збираєтесь використовувати Lorem Ipsum, ви маєте упевнитись в тому, що всередині тексту не приховано нічого, що могло б викликати у читача конфуз.

RELATED DOCUMENTS