+  LOST  +

Дві жінки

Дві жінки

Жінка в дзеркалі / Жінка наших днів

1930, Перша кінофабрика ВУФКУ (Одеса), 7 ч. / 2580 м

Режисер:
 Григорій Рошаль
Сценарист:
 Віра Строєва, Григорій Рошаль
Оператор:
 Федір Веріго-Даровський
Художник:
 Володимир Мюллер
У ролях:
Микола Кучинський (Артем’єв /Артемов/, старий партієць), Васілій Ванін (Борис, його син), К.Куракіна (Ліда, дружина Бориса), Олександр Сміранін (Янчевецький /Крижевецький / інженер, шкідник), Тетяна Токарська (служниця Ліди), А(?).Ортоболевський (літератор), І.Сизов (голова завкому), А.Осташевський (агент), А(О?).Бєлов (швейцар у казино)

Колишня дружина білого офіцера, коханка управдому, що колись був в їхній дворянський родині лакеєм, у роки НЕПу виходить заміж за відповідального радянського робітника. Водночас вона ще й коханка кількох буржуазних „спеців”. За це її чоловіка виключають з партії.

Доля іншої жінки – дружини комісара – складається інакше. У роки громадянської війни, разом з чоловіком вона потрапляє у білогвардійський полон, допомагає чоловікові підняти повстання серед білих  козаків.

Під час НЕПу, він – комісар – стає робітником товарної біржі, вона – контролером. До махінацій директора біржі, які вона викриває, ніби-то причетний і її чоловік. Але на суді з’ясовується, що чоловік не винен. Та все ж його переводять до провінції. Жінка їде разом з ним. 

Фільм не зберігся