+  FOUND  +

П’ять наречених ()

І кінофабрика ВУФКУ (Одеса) XX хв.

Режисер:
 Олександр Соловйов
Сценарист:
 Давид Мар’ян
Оператор:
 Альберт Кюн
Художник:
 Йосип Шпінель
У ролях:
  Амвросій Бучма ( Лейзер; друга роль – Іоселе -ідіот), Тамара Адельгейм (перша наречена), Р. Рамі-Шор (друга наречена),  Ю. (Н.) Кошевська (третя наречена), Тетяна Токарська ( четверта наречена), З. Цісс (п’ята наречена), Матвій Ляров (сільський багатій), Борис Шелестов, В. Крицький, Іван Маліков-Ельворті, А. Харитонов (петлюрівські офіцери), І. Міндлін (єврей), Ганна Мещерська (його мати), Істомін (петлюрівський сотник), Д. Тюрчин (Ісаак, молодий комсомолець), Степан Шагайда (командир петлюрівського загону) 
 
 
 
 
 
 

Lorem Ipsum – це текст-“риба”, що використовується в друкарстві та дизайні. Lorem Ipsum є, фактично, стандартною “рибою” аж з XVI сторіччя, коли невідомий друкар взяв шрифтову гранку та склав на ній підбірку зразків шрифтів. “Риба” не тільки успішно пережила п’ять століть, але й прижилася в електронному верстуванні, залишаючись по суті незмінною. Вона популяризувалась в 60-их роках минулого сторіччя завдяки виданню зразків шрифтів Letraset, які містили уривки з Lorem Ipsum, і вдруге – нещодавно завдяки програмам комп’ютерного верстування на кшталт Aldus Pagemaker, які використовували різні версії Lorem Ipsum.

На відміну від поширеної думки Lorem Ipsum не є випадковим набором літер. Він походить з уривку класичної латинської літератури 45 року до н.е., тобто має більш як 2000-річну історію. Річард Макклінток, професор латини з коледжу Хемпдін-Сидні, що у Вірджінії, вивчав одне з найменш зрозумілих латинських слів – consectetur – з уривку Lorem Ipsum, і у пошуку цього слова в класичній літературі знайшов безсумнівне джерело. 

Існує багато варіацій уривків з Lorem Ipsum, але більшість з них зазнала певних змін на кшталт жартівливих вставок або змішування слів, які навіть не виглядають правдоподібно. Якщо ви збираєтесь використовувати Lorem Ipsum, ви маєте упевнитись в тому, що всередині тексту не приховано нічого, що могло б викликати у читача конфуз.

RELATED DOCUMENTS