+  LOST  +

Одна ніч

Сигнали з моря / Світло згасло

1927, Друга кінофабрика ВУФКУ (Ялта), 6 ч. / 1800 м

Режисер:
 Мануель Большинцов
Сценарист:
 Лазар Френкель, Михайло Абрамович (за матеріалами Миколи Лядова)
Оператор:
 Володимир Лемке
Художник:
 Костянтин Євсєєв
У ролях:
 Михайло Арбенін (Рибников, хазяїн пароплава), Гавриїл Маринчак (Кожухов, колишній службовець Рибникова), Константін Фєдотов (його син), Владімір Шаховський (Біллі Стренг, матрос), Константін Еґґерс (Сашка, бандит), Тюриков (матрос), Олександр Радов (сторож маяка), Д. Сквольська (Аня, його онука), Анна Аграмова (стара рибачка)

На російському судні, що стало після революції державною власністю, приховано коштовності. Про це знають двоє російських білоемігрантів — колишній судновласник і шкіпер. Вони вирішують розшукати і забрати коштовності. До цієї справи  вони, не розкриваючи своїх  планів, підключають безробітного англійця-моториста. Втрьох вони перетинають кордон, дістаються до судна з коштовностями. В останню мить англієць, зрозумівши злочинність задуму білоемігрантів, викликає радянську берегову охорону. Прикордонники заарештовують злочинців, відбірають коштовності. 

Сценарій Михайла Абрамовича та Лазара Френкеля «10.000 доларів за голову Біллі Стронга» було затверджено ВКРК (протокол  № 2312) 24.11.1926. Роботу над фільмом розпочато 23.12.1926, закінчено 15.05.1927. Фільм не зберігся.