+  LOST  +

Одна ніч

Сигнали з моря / Світло згасло

1927, Друга кінофабрика ВУФКУ (Ялта), 6 ч. / 1800 м

Режисер:
 Мануель Большинцов
Сценарист:
 Лазар Френкель, Михайло Абрамович (за матеріалами Миколи Лядова)
Оператор:
 Володимир Лемке
Художник:
 Костянтин Євсєєв
У ролях:
 М.Арбєнін (Рибников, хазяїн пароплава), Г.Маринчак (Кожухов, колишній службовець Рибникова), К.Федотов (його син), В.Шаховськой (Біллі Стренг, матрос), К.Еггерс (Сашка, бандит), Тюриков (матрос), Радов (сторож маяка), Д.Сквольська (Аня, його онука), Аграмова (стара рибачка)

Середина 20-х років ХХ століття. На російському судні, що стало після революції державною власністю, приховано коштовності. Про це знають двоє російських білоемігрантів – колишній судновласник і шкіпер. Вони вирішують розшукати і забрати коштовності. До цієї справи  вони, не розкриваючи своїх  планів, підключають безробітного англійця-моториста. Втрьох вони перетинають кордон, дістаються до судна з коштовностями. В останню мить англієць, зрозумівши злочинність задуму білоемігрантів, викликає радянську берегову охорону. Прикордонники заарештовують злочинців, відбірають коштовності. 

Сценарій М.Абрамовича та Лазара Френкеля10.000 доларів за голову Біллі Стронга” було затверджено ВКРК (протокол  № 2312) 24.ХІ.1926 р. Роботу над фільмом розпочато 23/ХІІ.1926 р., закінчено 15.V.1927 

 Фільм не зберігся.