ВУФКУ. Lost & Found

Каталог дослідницького проекту Довженко-Центру “ВУФКУ. Lost & Found”, що зібрав унікальні архівні матеріали, ілюстрації та документи 1920-х. Історія ВУФКУ (Всеукраїнського фотокіноуправління) і до сьогодні є одним із найуспішніших модернізаційних проектів української культури. Книга покликана не лише оприявнити цей забутий феномен, але й випробувати різні способи роботи з утраченим і його віднайденням. Зокрема, спеціально для видання шість відомих письменників/ць – Олександр Ірванець, Тетяна Малярчук, Олексій Нікітін Антон Санченко, Наталка Сняданко й Ірина Цілик – створили художні тексти за сюжетами утрачених фільмів 1920-х, що дійшли до нас у форматі так званих лібрето – розгорнутих синопсисів.

Спеціальна відзнака журі на IV конкурсу на найкращий книжковий дизайн 2019 серед книг із культурологічними дослідженнями!

Дизайн, верстка — Альона Соломадіна; концепція видання, дослідження і підбір візуального матеріалу — колективна робота дизайнерки разом з креативною директоркою Ольгою Жук та кураторами/упорядниками Анною Онуфрієнко, Станіславом Мензелевським та Олександром Телюком.

Видано за підтримки Українського культурного фонду.

Книга (укр., англ.) – 256 ст.

Тверда обкладинка, 2019 рік

Ціна: 450 грн

ЗАМОВИТИ