+  LOST  +

Вибухлі дні

Підірвані дні

1930, Одеська кінофабрика Українфільм, 6 ч. / 1640 м.

Режисер:
 Олександр Соловйов
Сценарист:
 Станіслав Уейтінг (Радзинський) 
Оператор:
Художник:
 Сергій Худяков
У ролях:
 І.Сизов (колгоспник), П.Костенко (підкуркульник), Семен Свашенко (робітник-ударник тракторного заводу), Олексій Харламов (Децюк, куркуль), Г.Ростов (піп), Володимир Чувелєв (Бідога, середняк), Іван Твердохліб (Монтецук, селянин), Оксана Підлісна (селянка), Іван Франко (Кобзар), Т.Кочкіна (стара селянка), С.Васютинський (Капуленко, селянин), Микола Надемський (Муругій), В.Комарецький (піп, в пролозі), А(?).Бєлов (куркуль, в пролозі), Наталья Чернишова (дочка куркуля), Н.Кремінський (кінооператор, „зйомщик”), Єлєна Чернова (робітниця)

Агітфільм. 1929 рік. На прохання кінофабрики для зйомок фільму тракторний завод виділяє трактор. Супроводжує машину один із найкращих робітників заводу. На місці робітник дізнається, що кінофабрика готується до зйомок надуманого, фальшивого фільму про радянське село.

Робітник-ударник пропонує їхати на село, щоб безпосередньо там знімати фільм про  життя, яким воно є… Далі у фільмі – окремі епізоди з життя села в перші роки колективізації: збори селян з приводу організації колгоспу, підпалення хати-читальні, перша електрична лампочка, що засвітилася у сільській хаті. 

В СРСР фільм не демонструвався.

Зйомки розпочато у лютому 1930 року, закінчено у серпні 1930 року. 

Фільм не зберігся.